Metra 82-UNIV65 Universal 6.5"- 6.75" Speaker Adapter
SKU: 82-UNIV65
Condition: New
Availability: Usually Ships in 1 - 2 Days
Shipping: Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Have more questions? Ask an Expert
30-Day Return Policy
Canadian Owned & Operated
Price Match Guarantee
Descriptions
About: Metra 82-UNIV65 Universal 6.5”- 6.75” Speaker Adapter
Specifications:
  • Designed to be a all in one adapter
  • Multiple makes and models built into one convenient speaker adapter
  • Designed to fit most 6.5”- 6.75" aftermarket speakers